Sadaļas

Ražotāji

Baltsport.lv Sieviešu volejbola komanda.

Sieviešu volejbola komanda, kura šosezon (2014. / 2015. g. ziemas sezona) ar prieku startēja zem nosaukuma Baltsport.lv, visu sezonu ļoti pārliecinoši un ar saldu uzvaras garšu veiksmīgi savas prasmes rādīja regulāri startējot „EVL - Entuziastu volejbola līgas - Rīgas čempionāta 1. līgā”, kur visas sezonas laikā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu!
Komandas sastāvs jau kopš tās pirmsākumiem jeb izveidošanas īsti nav mainījies. Tajā startē meitenes, kas ar volejbolu ir uz TU un kopā pavada laiku nevis tikai uz laukuma, bet arī ārpus tā.
Šosezon BALTSPORT.LV vārdu pārstāvēja desmit spēlētājas-
Sandra Selga (komandas kapteinis)
Sintija Mediniece
Dita Lagzdkalne
Eva Puķīte
Elīna Krama
Līga Plāte
Santa Emsiņa
Aīda Vanaga
Rita Rubule
Kristīne Dzierkale.
 
Sešas meitenes, no šīs sezonas paralēli spēlējot šajā komandā, kopā spēlē arī Latvijas volejbola federācijas organizētajā Pirmajā līgā sievietēm zem LLU komandas vārda, kas šajā sezonā šajā līgā izcīnīja sudraba godalgas.
 
Sezonas laikā komanda BALTSPORT.LV piedalījās arī citos organizētajos kausos citās Latvijas vietās un nopelnīja zelta godalgas. Kā viens no kausiem, kur komanda piedalās katru gadu ir Mārupes kauss, kur arī šogad izdevās izcīnīt Zeltu!
 
Aizvadot divu apļu grupu spēles „EVL - Entuziastu volejbola līgā - Rīgas čempionāts” komanda Baltsports.lv ierindojās stabilā pirmajā vietā ar 42 punktiem, otro vietu aiz sevis atstājot 13 punktu attālumā, kas vien liecina par komandas pārliecinošo aizvadīto sezonu. Šī te pirmā vieta, pēc grupu spēlēm, komandai nodrošināja automātisku iekļūšanu play-off 1/2finālā. Pusfināla spēlē pretim cīnījās komanda LU, kas spēlē ne tikai šajā čempionātā, bet tieši šādā komandas sastāvā piedalās arī LVF 1. Līgā. Komanda Baltsport.lv šo pusfināla spēli uzvarēja pārliecinoši ar 3:1 un tādējādi trešo gadu pēc kārtas nodrošināja vietu FINĀLĀ, kur jau 25. aprīlī plkst. 16:30 (RVVĢ) cīnīsies par zelta medaļām.
 


BALTSPORT.LV KOMANDA ATKĀRTOTI IZCĪNA 3.VIETU.  

 2012. 6. oktobrī piedzīvojumu sacensību "Līdzsvars" sezonas pēdējā posmā Raiskumā, Baltsport.lv komandai atkal izdevās kāpt uz goda pjedestāla 3.pakāpiena. Rudens lietainais laiks padarīja sacensības krietni izaicinošākas. Neskatoties uz tehniskām ķibelēm, komandai izdevās sasniegt pietiekami labu rezultātu, kas nodrošināja vietu trijniekā.

BALTSPORT.LV KOMANDA IZCĪNA 3.VIETU PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS. 

 2012. 25. augustā notika piedzīvojumu sacensību "Līdzsvars" seriāla 4. posms Viesītē. Sacensību laikā tika pieveikti 78Km ar velosipēdu, 5km kājām un 3km ar laivu. Pēc distancē pavadītām 7 stundām, Baltsport.lv komanda izcīnija 3.vietu tautas klasē vīriešu konkurencē.

BALTSPORT.LV KOMANDA IZCĪNA 1.VIETU PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS.

2012. 26.-27. maijā notika piedzīvojumu sacensību "Līdzsvars" seriāla 2. posms Ērgļos. Šis posms bija īpaši izaicinošs, jo sacensību starts tika dots 20:00 vakarā un sacensības turpinajās vairākas stundas visas nakts garumā. Baltsport.lv komandai veiksmīgi izdevās pieveikt sacensību distanci, kas bija aptuveni 60km ar velosipēdu, 15 km ar kājām, 150m peldus. Apvidus bija ļoti dažāds, no asfaltētiem ceļiem un pilsētas ielām, līdz brienamiem  tīreļpurviem un aizaugušiem mežiem. Pavadot distancē 9h, Baltsport.lv komandai izdevās izcīnīt 1. vietu Tautas klasē vīriešu konkurencē, un 3. vietu visu komandu vērtējumā.

 

Šajās sacensībās tika izmantots Baltsport.lv veikalā piedāvātais MTB velosipēds MIFA F10B, kas palīdzēja komandai veikt sarežģīto distanci.


Mēs strādājam! Nāciet pie mums uz veikalu Bolero centrā.

Close

Esi aktīvs sportā un atpūtā? Iesaki arī draugiem! :)