Sadaļas

Ražotāji

Polar V650 HR velodators ar GPS
Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Augstu tehnoloģiju velodators ar GPS

Vairāk informācijas

240,00 €

Noliktavā: Ir!

Pievienot grozam

 

Pievienot manu vēlmju sarakstam
 
ĶERMEŅA MĒRIJUMU FUNKCIJAS
 
· HRmax – Maksimālais pulss  fiziskās slodzes laikā.  Hrmax ir noderīgs, lai sekotu līdzi treniņa intensitātei un savam sagatavotības līmenim pie lielākas slodzes. 
 
· Polar OwnCal ® - Kalorijas – Viens no precīzākajiem patērēto kaloriju uzskaitītājiem. Aprēķins tiek veikts individuāli pēc ievadītajiem datiem  - Jūsu svars, garums, vecums, dzimums un aktivitāšu līmeņa. 
 
· Sirds ritms – bpm / % - Sirds ritms ir atkarīgs no darba, slodzes, ko dara Jūsu sirds – tas var tikt attēlots sietienos minūtē vai procentuāli no Jūsu maksimālā pulsa. Pulsu arī ir iespējams izteikt procentuāli no Jūsu sirds rezervēm, tas būtu, atšķirība starp pulsu atpūtas laikā un Jūsu maksimālo pulsu (HRR=Hrmax-Hrrest). Polar aplikācijā vai spēka treniņa laikā pulss var tikt attēlots arī grafiski. 
 
· Pulsa zonas – Sirdsdarbības zonas nodrošina vieglu veidu kā kontrolēt treniņa intensitāti un sekot sirdsdarbībai treniņa laikā. Standartā Polar pulsometros tiek zonas uzstādītas automātiski balstoties uz Jūsu maksimļao pulsu: ļoti viegls (50-60% Hrmax), viegls (60-70% Hrmax), vidējs (70-80% Hrmax), grūts (80-90% Hrmax) un maksimāla grūtības pakāpe (90-100% Hrmax). Bet protams, Jūs varat iestatīt zonas arī pēc savām vajadzībām, individuāli
 
· Skaņas signāls – treniņa laikā Jūs informēs ar skaņas signālu, piemērma, kad nepieciešams samazināt ātrumu vai palielināt, lai pārliecinātos, ka Jūsu treniņš notiek kā plānots. 
 
· Manuāli un automātiski apļa uztveršana
 
· Sirdsdarbības zonas uzmanītājs
 
· Lietotāja konfigurēts displejs – Šī funkcija ļaus Jums iestatīt kompjūtera displeju, lai uz tā norādītu Jums nepieciešamo informāciju treniņa laikā
 
· ZoneLock - ZoneLock funkcija ļaus Jums uzstādīt noteiktu intensitāti, to uzstādīt iespējams gan pirms treniņa uzsākšanas, gan treniņa laikā, kad esat sasniedzis noteikto intesitāti.
 
 
 
POLAR FLOW WEB PAKALPOJUMA RAKSTUROJUMS
 
· Uzlabota treniņa analizēšana - Jūs varat viegli izanalizēt katru detaļu savā treniņā un iegūt padziļinātu ieskatu savās darbībās, kā arī mācīties no tā un uzlabot savu treniņu procesu un rezultātus.
 
· Kartes atskats - Iespējams izsekot savu treniņu arī uz kartes, kad tiek lietots GPS. Kartē Jūs varat izpētīt savus treniņa datus detalizētāk
 
· Relive - video funkcija, ar kuras palīdzību Jūs varat redzēt treniņa notikumus un ceļus.
 
· Treniņu dienasgrāmata - Dienasgrāmata ir pieejama Polar Flow interneta pakalpojumos. Kad tiek pārvesti treniņa un aktivitātes dati no pulsometra uz Polar Flow interneta vietni, Jums ir iespēja viegli un ērti noverot aktivitāti un progresu. Iespējams izvēlēties aktivitātšu vēsturi mēneša vai nedēļas skatījumā, kopā ar ikmēneša vai nedēļas kopsavilkumu.
 
 
 
INTEGRĒTĀ GPS RAKSTUROJUMS 
 
· Atpakaļ uz startu - Dos norādes uz Jūsu sākuma punktu pa īsāko iespējamo distanci. Tagad būs iespējams iepazīt jaunus ceļus ar drošības sajūtu, ka esat tikai vienas pogas attālumā, lai redzētu ātrāko ceļu atpakaļ uz vietu, kur sākāt braucienu.
 
· Automātisks start/stop - Kad tiek izmantota šī funkcija, kompjūter automātiski uzsāks un apstādinās tā darbību ņemot vērā Jūsu kustību.
 
· Distance – treniņš, apļi, nobrauktais attālums
 
· Ātrums / Pace – pašreizējais, vidējais un maksimālais
 
 
 
KADENCES SENSORS BLUETOOTH SMART RAKSTUROJUMS (nav iekļauts komplektā, bet ir iespējams savienot) 
 
· Kadence - pašreizējā, vidējā un maksimālā
 
 
 
ĀTRUMA SENSORS BLUETOOTH SMART RAKSTUROJUMS (nav iekļauts komplektā, bet ir iespējams savienot) 
 
· Ātrums – pašreizējais, vidējais un maksimālais
 
· Distance – treniņš, aplis, brauciena garums un kopējais garums
 
· Velosipēda uzstādījumi - iespējams trīs velosipēdiem - Jūs varat uzstādit trīs velosipēdu parametrus. Uzsākot treniņu jāizvēlas pareizais velosipēds, lai tiktu veikti precīzi mērijumi treniņa laikā.
 
· Automātisks start/stop - Kad tiek ieslēgta šī funkcija kompjūter automātiski uzsāks un apstādinās tā darbību balstoties un Jūsu kustību.
 
· Brauciena Pace - “Race Pace” atļauj uzstādīt mērķus atrūms/pace konkrētai distancei. Palīdzēs uzturēt noteikto tempu, norādot cik jūs atpaliekat no uzstāditā mērķī vai arī cik esat aizsteidzies pa priekšu. 
 
· Slīpuma mērīšana - Slīpuma mērīšana noteiks cik no brauciena esat veicis augšup un cik lejup. Slīpums tiek norādits gan procentuāli gan grādos.
 
 
 
IERAKSTĪŠANAS FUNKCIJAS
 
· Treniņa dienasgrāmata - saglabā līdz 30 h treniņa laika. Iespējams redzēt četras nedēļas atpakaļ, kā arī četras nedēļas, kas tiek plānotas uz priekšu.
 
· Treniņu faili (ar kopsavilkumu) – 14
 
 
 
ALTIMETER UN BAROMETER RAKSTUROJUMS 
 
· Real-time VAM - Reālā laika VAM (vidējais kāpuma laiks) parāda cik metrus jūs pakāpjaties stundā (vertikālie metri stundā). 
 
· Augstums, kāpums un kritums – matri, grādi procenti - Augstumu mēra ar atmosfēras gaisa spiediena sensoru. Augstums tiek uzrādīts kā kāpjošs vai kritošs procentuāli un grādos.
 
 
 
DATU PĀRRAIDE
 
· Savienojams ar PC Windows XP, Windows 7, Windows 8 un jaunākiem atjauninājumiem
 
· Savienojams ar Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8, un jaunākiem atjauninājumiem
 
· Datu eksports- eksportē datus, lai tos būtu iespējams pārsūtīt trešo personu programām un pakalpojumiem.
 
 
 
PULKSTEŅA FUNKCIJAS
 
· Apgaismojums
 
· Drošības apgaismojums - Uzlabo savu drošību. LED apgaismojums automātiski, zema apgaismojuma apstākļos.
 
· Programmatūras atjaunošanās -  Vienmēr varēsiet atjaunināt programmatūru uz jaunākajām versijām izmantojot USB kabeli.
 
· Datuma un nedēļas dienas indentikators
 
· Valodas izvēle - 13 valodas
 
· Taustinu bloķēšanas iespēja
 
· Lādējama baterija
 
· Laiks (12/24 h)
 
 
 
Komplektācija:
 
Kompjūters POLAR V650
 
Pulsometra josta
 
Velosipēda stiprinājums
 
USB kabelis

Iesniedziet savu vērtējumu

Polar V650 HR velodators ar pulsa jostu

Polar V650 HR velodators ar pulsa jostu

Augstu tehnoloģiju velodators ar GPS

Iesniedziet savu vērtējumu

29 Citas preces šajā pašā kategorijā

Atpakaļ
Nākošais

Pērkot jebkuru Sigma Sport produktu, dāvanā selfie stick statīvs pašbildēm ...... Roces skrituļslidām līdz -35% ...... Lotto apģērbiem un apaviem līdz -40% !

Close

Esi aktīvs sportā un atpūtā? Iesaki arī draugiem! :)