Sadaļas

Ražotāji

Astra Nanogrip
Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Vairāk informācijas

150,04 €

Noliktavā: Ir!

Pievienot grozam

 

Pievienot manu vēlmju sarakstam
Perfektas slēpes atpūtai un treniņiem. Astra paredzēta klasiskā soļa slēpotājiem, kuri vēlas pieejamas slēpes, kuras nav jāvasko. Peltonen jau vairākus gadus atsevišķās slēpēs piedāvā nanotehnoloģiju, kas rūpējas par slēpes slīdamību. AirChannel slēpes konstrukcija ar PRG 3000 bāzi, kura pārklāta ar Nanogrip sintētisku, šķidru materiālu, nodrošinās lielisku slīdamību bez slēpju vaskiem līdz pat 2000km. Slēpes ir tikai jānotīra, tās vairs nav jāvasko, ja vēlaties doties trasē, Jums vairs nav jādomā par slēpju sagatavošanu. Nanogrip sevi īpaši labi ir pierādījis tieši mitrās un ledainās trasēs.
Lai Nanogrip sāktu darboties, Jums ar jaunām slēpēm ir jānoslēpo aptuveni 5 kilometri, sniegs izdarīs pēdējo slēpju slīdvirsmas slīpēšanas darbu. Nanogrip darbojas gan kā slīdamības vasks, gan kā saķeres vasks, kas, slēpojot klasiskajā solī, neļaus slēpei slīdēt atpakaļ.

Iesniedziet savu vērtējumu

Astra Nanogrip

Astra Nanogrip

Iesniedziet savu vērtējumu

28 Citas preces šajā pašā kategorijā

Atpakaļ
Nākošais

Pērkot jebkuru Sigma Sport produktu, dāvanā selfie stick statīvs pašbildēm ...... Roces skrituļslidām līdz -35% ...... Lotto apģērbiem un apaviem līdz -40% !

Close

Esi aktīvs sportā un atpūtā? Iesaki arī draugiem! :)