Sadaļas

Ražotāji

Scara L.E.
Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Vairāk informācijas

142,41 €

Noliktavā: Ir!

Pievienot grozam

 

Pievienot manu vēlmju sarakstam
Komfortabla, augstākās klases ziemas sporta ķivere, kas nodrošinās augstākās klases izpildījumu un aizsardzību. Ķiveres ārējā čaula izgatavota īpašā In - Mold tehnoloģijā, kur ārējā čaula ir izgatavota no Ceramic materiāla. Tas ir ļoti plāns un viegls polikarbonāta materiāls, kam piemīt ārkārtīgi liela izturība pret saplīšanu, skrāpējumiem, kā arī tas ir UV stabils un antistatisks. Ķiveres iekšējais apvalks ir veidots no putām, kas pakļautas augstam spiedienam kā arī izmantojot karstu gaisu, kas iedarbojas uz ārējo apvalku. Šī tehnoloģija rada ļoti stabilu un ļoti vieglu ķiveres struktūru. Jo īpaši noturīga pret mehāniskiem spēkiem, piemēram krītot akmeņainā nobraucienā. IN-Mold ķivere nodrošina labāku aizsardzību, salīdzinot ar tām ķiverēm, kuras ir veidotas no vairākām daļām, tās salīmējot kopā.
Ķiveres iekšējā čaula ir izgatavota no HI - EPS (augsti izplests putupoliesteris) materiāla - tas ir īpašs sīkgraudains materiāls, kas sastāv no neskaitāmi daudzām mikroskopiski mazām gaisa kamerām. Sadursmes gadījumā, šie gaisa burbuļi absorbē iedarbojošos spēku un nodrošina aizsargājošu amortizāciju.
In - Mold ķiveres ar HI - EPS iekšējo daļu tādējādi nodrošina labāko iespējamo aizsardzību. HI - EPS materiāls neabsorbē ne ūdeni, ne sviedrus, tādēļ tas saglabā savas īpašības ilgi.
Šī ķivere aprīkota ar vairākām ļoti ērtām un funkcionālām detaļām, kas tās valkāšanu padarīs maksimāli komfortablu, drošu un patīkamu.

Iesniedziet savu vērtējumu

Scara L.E.

Scara L.E.

Iesniedziet savu vērtējumu

18 Citas preces šajā pašā kategorijā

Atpakaļ
Nākošais

Mēs strādājam! Nāciet pie mums uz veikalu Bolero centrā.

Close

Esi aktīvs sportā un atpūtā? Iesaki arī draugiem! :)